Prodej RD ve Vyškově

obývací pokoj
obývací pokoj
půdorys domu
obývací pokoj
ložnice
ložnice
průchozí pokoj
atypický pokoj
původní kuchyně
koupelna s vanou
chodba, schodiště na půdu
půdní prostor
půdní prostor
garáže, dílna ve dvoře, pohled od zahrady
pohled na dům od zahrady
obývací pokoj
obývací pokoj
půdorys domu
obývací pokoj
ložnice
ložnice
průchozí pokoj
atypický pokoj
původní kuchyně
koupelna s vanou
chodba, schodiště na půdu
půdní prostor
půdní prostor
garáže, dílna ve dvoře, pohled od zahrady
pohled na dům od zahrady

Popis nabídky

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v širším centru Vyškova s potenciálem komerčního využití. Jedná se samostatně stojící cihelnou stavbu z padesátých let minulého století v dobrém a udržovaném stavu o současné dispozici 4+2, na pozemku o celkové ploše 982 m2. Dům je suchý, klasické konstrukce se sedlovou střechou.
Užitná plocha domu je 140 m2 a nabízí se rozšíření o půdní vestavbu do podkroví, dům je částečně podsklepen. Na dvorku za domem se nachází přístavba garáží a dílny o ploše cca 50 m2. Za domem je dále pěstitelská zahrada v udržovaném stavu s řadou plodících ovocných stromů, dispozice zahrady je na severovýchod.
Zejména svojí polohou je dům vhodný jak pro rodinné bydlení, tak také ke komerčním účelům, jako sídlo firmy, pro zřízení lékařské ordinace, sídlo advokáta, účetní kanceláře… Nabízí se tedy spojení podnikání a bydlení v případě vybudování bytu v podkroví domu apod.
Současná dispozice domu je 4 + 2 s příslušenstvím přičemž výměry hlavních pokojů jsou 15, 23, 25, a 26,3 m2 při výšce stropu 3,4 m. V rámci vybavení domu jsou dominantní původní dvojkřídlé dveře z masívu. V hlavních pokojích se nachází parkety v dobrém stavu, okna jsou kastlová původní, stav krovů dobrý. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, umístěným ve sklepě domu. Dům je v dobrém stavu, udržovaný, ale stav a zejména vnitřní vybavení již neodpovídá dnešním trendům a je tedy vhodný k rekonstrukci a úpravě. Dle územního plánu je plocha obou parcel celou svojí výměrou určena jako plocha k bydlení v rodinných domech. Je zde tedy možnost současnou stavbu směrem do zahrady rozšířit, či jinak upravit.
Dům je napojen na inženýrské sítě: obecní voda, plyn a elektřina, kanalizace před domem. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost: nákupní střediska (Kaufland, Lídl, Hypernova), nádraží vlakové i autobusové, zdravotnická zařízení a základní škola, vše v dostupnosti 10 minut.centrum města dostupné do 10 minut pěšky, autobusové nádraží v sousedství.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Financování koupě nemovitostí jsme připraveni zajistit prostřednictvím našich smluvních partnerů. Ostatní informace a termíny prohlídek vám sdělí realitní makléř Tomáš Sovadina.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 0124 Lokalita Obec Vyškov Ulice Purkyňova Cena Cena: Cena u makléře Provize Včetně provize
Kontaktujte nás
*
*
*
fname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je ulice